Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

2007 Yılında Hizmete giren firmamız, İnşaatın temeli olan Kalıp ve Kaba inşaat hizmetleri ile serüvenine başlamıştır. 2010 yılından itibarende Anahtar teslim villa Yapımı , Anahtar teslim evleri A' dan Z'ye kadar kendi bünyemizde bulunan sigortalı çalışanlarımızla profosyenel ve alanında yetkin personellerimizle yapmaktayız. 2015 yılından itibaren ise genel müşteri kitlemizin artması ve talep edilmesi ile birlikte Komple ev tadilatı ...

  • 105000
  • m² İnşaat Alanı
  • 1462
  • Daire
  • 102
  • Dükkan
  • 500
  • Bina

KAHVEYE BEKLİYORUZ

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız adına, sizi ofisimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sizin Görüşleriniz

Musa bey villamızı yeniden yarattı. Dört dörtlük ekibi ve ince işçilikleri ile hiç bir sorunla uğraşmadan anahtar teslim şeklinde tadilatım tamamlandı. Güzel işçilik ve ilave, hediye olarak yaptığı tadilatlar için ve 7/24 ulaşılabilir olması sebebiyle ayrıca teşekkürler

Gökay OKCU

Emlak Danışmanı

Sizin Görüşleriniz

Kafanızdaki soruları çekinmeden sorabileceğiniz ve her konuda çekinmeden detaylı bilgi veren güzel bir kuruluş. Hacılar bölgesindeki evimizi Uzman kalıba yaptırma kararı aldık. Sorunsuz şekilde devam ediyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Olcay Mancılıkcılar

Yazılımcı

Sizin Görüşleriniz

Kaliteli ve güvenilir iş yapıyorlar. İnşaat sırasında bir iki küçük ricamızı kırmadan yerine getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Inşallah insaat sektörünün uygun fiyatli ve kaliteli iş yapan önde gelen firmaları arasına girer. Bu sektörün dürüst ve sözünün eri firmalara ihtiyacı var.

Nurullah Görmez

Memur

Sizin Görüşleriniz

İşini temiz yapan firma bu dönemde bulmak zor. Fiyata göre işçilik gayet güzel. Teşekkürler

Abdullah Baglicak

Memur

Sizin Görüşleriniz

Kaliteli ve zamanında iş teslimatı ile memnun kaldık. Teşekkürler uzman kalıp inşaat.

Ahmet Özcan

öğretmen

Sizin Görüşleriniz

Ankara’da 2020 yılında bahçe evimi Uzman Kalıp İnşaat yaptı. Sağlıkla oturmayı dilediğimiz sevimli bir evimiz oldu.
İşin başında iletişime açık bir insanın bulunması işin yürütülmesi sürecini kolaylaştırmaktadır. Musa Bey e teşekkürler.

Selda Yolcu

Teklif Formu

Teklif Formu